O NÁS

Jsme mladou společností, která nabízí profesionální řešení energetických potřeb pro privátní i firemní klientelu, bytová družstva a domácnosti. Na našich kontaktních místech v Praze, Olomouci a Letohradě jsou vyškolení odborníci, kteří Vám ochotně poradí, jakým způsobem je možné ušetřit peníze na pravidelných platbách za elektřinu i plyn a bezplatně pro Vás vypracují srovnání vašich současných dodavatelů a konkurence. BEL ENERGO CZ, s.r.o. vznikla na základě dlouholetých zkušeností několika profesionálů a širokému poli působností našich partnerských společností. Jsme schopni nabídnout plnohodnotný servis nejenom v oblasti energetiky, ale i v dalších odvětvích se kterými se setkává člověk každý den. Využijte našich služeb, jsme si jistí, že bude spokojeni. Na Vaši návštěvu se těší tým BEL ENERGO CZ.

Zakládáme si na profesionalitě našich zaměstnanců či zástupců, kteří jsou připraveni se Vám věnovat. Našim cílem je spokojený zákazník, který nás doporučí svým kolegům a kamarádům.

Hledáte kompletní servis? Najdete ho u nás!

Dbáme na vysokou profesionalitu poskytovaných služeb. Díky našim kvalifikovaným pracovníkům a dlouholetým zkušenostem v tomto oboru, jsme schopni zajistit veškeré požadavky našich zákazníků.

Preferujeme individuální přístup. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník.


Zaujala Vás nabídka naší společnosti?
Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat